+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Неткане полотно


Неткане полотно - це текстильні вироби з волокон, з'єднаних між собою без застосування методів ткацтва. В процесі виробництва формується полотно, яке багато разів пробивається спеціальними голками з щербинами і скріплюється власними волокнами.

Неткане полотно з'явилося і набуло поширення в 40-х рр. 20 в. Його родоначальником вважається повсть. За час що минув з моменту проведення перших дослідів виробництва нетканих виробів, ця галузь міцно встала на ноги і сформувала ринки попиту і пропозиції. Ця пропозиція як рентабельних альтернатив звичайному текстилю, так і продуктів, що відрізняються якісно новими властивостями. Неткане полотно відрізняється практично безмежної областю застосування, а потреба нетканих виробів постійно зростає.

В якості сировини для виробництва нетканого полотна використовуються як натуральні, так і хімічні волокна. Асортимент полотна включає матеріали для виробництва одягу і взуття, меблево-декоративних, килимових, портьєрних тканин, для гігієнічних виробів, для виробництва матеріалів промислового призначення. Сьогодні неткане полотно є одним з основних видів текстильної продукції.

Голкопробивний спосіб з'єднання волокнистої основи має на увазі механічне перепутиваніе волокон при багаторазовому проколюванні полотна голками з щербинами на иглопробивной машині без застосування прошивних ниток. Голки проходять через полотно і простягають волокна в поперечному напрямку, перепутивая їх. Таким способом виготовляють геотекстильні, фільтрувальні матеріали, покриття для підлоги, що володіють високою міцністю.

Голкопробивним способом виготовляють також полотно міжвінцевого утеплювача, коли волокна льону або джуту з'єднуються між собою. В результаті отримують однорідне неткане полотно міжвінцевого утеплювача, що дозволяє забезпечити надійне ущільнення між вінцями зрубу.

Висока міцність і щільність, повітропроникність, гігроскопічність - здатність вбирати і віддавати вологу - основні переважні характеристики нетканого полотна. Полотно екологічно чисте, не накопичує статичної електрики і відрізняється довговічністю експлуатаційних властивостей. Таке полотно - повністю готовий будівельний матеріал для укладання в зруб, не вимагає додаткової обробки. Полотно нарізається смугами потрібної ширини.

×

Кошик