+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Пакля сантехнічна

110,00 грн.

Категорія:

Опис

Пакля сантехнічна з льону, також відома як льон сантехнічний, - натуральний продукт, виготовлений з довгих волокон очищеного льону. Також як і будівельна клоччя, сантехнічна пакля виготовляється шляхом прочісування волокон на кардочесальной машині.

Переваги та застосування сантехнічної паклi

Переважно пакля сантехнічна застосовується для ущільнення різьбових з'єднань сантехнічних виробів, прокладка та ущільнення труб, а також кабельних мереж. Волокна сантехнічної клоччя довгі, тонкі і в той же час міцні. Натуральні волокна не викликають алергічних реакцій. Волокна не руйнуються в поглибленнях різьблення, так як стійкі до виникнення і розвитку руйнівних мікроорганізмів і гниття.

Здатність витримувати високу температуру (160 ° С) дозволяє використовувати сантехнічну клоччя в водо- і теплопостачання, а також для парових систем.

Пакля сантехнічна широко використовується також для первинної прокладки в пазах зрубу, для конопатки зрубів, утеплення дерев'яних будинків. Матеріал забезпечує хорошу теплоізоляцію для дому та додаткову шумоізоляцію. Завдяки м'якості волокон, пакля з льону дихає, створюючи природний мікроклімат в будинку.

Після завершення збору дому та утеплення межвенцових швів виконується внутрішня декоративна обшивка. З цією метою можуть використовуватися лляні мотузки або канати.

Пакля сантехнічна гігроскопічна - добре вбирає і одночасно віддає вологу, швидко сохне - бактерицидна. Щадна технологія виробництва клоччя дозволяє зберегти матеріалу все якісні властивості льону.

Компанія пропонує купити сантехнічну паклю за відмінною ціною. Працює доставка.

×

Кошик