+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Екологічний утеплювач для дерев'яного будинку


Одним з основних переваг дерев'яних будинків є їх екологічність. Тому при виборі утеплювача для щілинних швів зрубу велике значення має їх вид і склад. Застосування синтетичних матеріалів порушує саму концепцію "природність" дерев'яного будинку.

Які ж матеріали можна віднести до екологічних утеплювачів

Перш за все, це традиційні - мох, пенька, пакля, - які здавна застосовуються для конопатки і зарекомендували себе завдяки хорошим теплоізоляційним показниками.

Серед сучасних екологічних утеплювачів можна виділити стрічковий межвенцовий ущільнювач. Для його виробництва використовуються волокна рослин льону і джуту, які скріплюються між собою механічним способом - іглопробіванія. Готовий утеплювач представляє собою однорідне по щільності і товщині неткане полотно. Перед доставкою кінцевому споживачеві полотно розрізається на стрічки, ширина яких розраховується виходячи з ширини колоди.

Матеріал зберігає всі переваги волокон льону і джуту і по праву належить до категорії екологічних утеплювачів для будинку. Такий утеплювач сприяє збереженню здорового мікроклімату в будинку або лазні. Матеріал нешкідливий і безпечний для здоров'я протягом усього періоду його експлуатації, не втрачаючи при цьому своїх теплоізоляційних властивостей.

×

Кошик