+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Сьогодні все більша кількість жителів зупиняють свій вибір на будівництві дерев'яних будинків, що обумовлено прагненням до екологічності та натуральної середовищі. Важливими чинниками, що впливають на вибір, є також оптимальні терміни будівництва і цінові переваги.

Важливим при будівництві (або реконструкції) є вирішення питання утеплення дерев'яного будинку. Основні втрати теплової енергії припадають на щілини між вінцями і місця перетинів колод або брусів один з одним, які могли утворитися в процесі будівництва. Природний спосіб утримання тепла в будинку - усунення, закладення щілин.

Рішенням цих завдань служить міжвенцовий утеплювач для дерев'яного будинку.

Що це за матеріал?

Міжвінцевий утеплювач - це натуральний прокладочний матеріал для утеплення межвенцових швів дерев'яних будинків при будівництві.

Міжвінцевий утеплювач забезпечує якісну і ефективну теплоізоляцію, а волокниста структура матеріалу здатна забезпечити ще і звукоізоляцію. Сировиною при виробництві межвенцового ущільнювача служить натуральний льон.

Льняна промисловість - найстаріша галузь текстильного виробництва, що отримала також поширення при виробництві утеплювачів. Давно відомо, що льон - екологічно чистий матеріал, який має високі теплоізоляційні, і в той же час "дішущімі" властивостями.

Виробництво міжвінцевого утеплювача

Процес виробництва міжвенцового утеплювача для дерев'яного будинку проходить кілька етапів, починаючи з вилучення з льону волокон і закінчується процесом створення однорідного полотна ущільнювача за технологією іглопробивання.

В результаті первісної обробки льону отримують льноватін (Міжвінцевий клоччя), який застосовується і добре підходить для конопатки стін.

Подальша обробка вищевказаного матеріалу дозволяє отримати сам міжвенцовий утеплювач.

З льняної пряжі виробляють також льняні мотузки (канати), які відрізняються підвищеною стійкістю до зносу і застосовуються як в будівництві, так і для декору.

Чому варто купити міжвенцовий утеплювач?

  • міжвенцовий утеплювач формує рівномірне ущільнення, а відповідно дозволяє рівномірно утеплити будинок;
  • не спотворює зовнішній вигляд стін, забезпечуючи рівні шви і гармонує з деревом;
  • стійкий до впливу зовнішній чинників (вітру, вологи), не гниє і не уражається міллю;
  • міжвенцовий ущільнювач не викликає труднощів при використанні, при цьому прискорюючи процес складання дерев'яного будинку;
  • за результатами оцінок термін придатності утеплювача становить не менше 75 років;
  • міжвенцовий утеплювач формує здоровий мікроклімат в будинку.

Натуральність і екологічність міжвінцевого утеплювача грають особливо важливу роль при виборі теплоізоляційного матеріалу для дерев'яної лазні або сауни. Так, як застосування синтетичних (штучних) ущільнювачів може призвести до випаровування складових шкідливих хімічних речовин.

Компанія реалізує теплоізоляційний матеріал:

Міжвінцевий утеплювач підходить для конопатки дерев'яного будинку.

Застосовується межвенцовий утеплювач також для ущільнення й утеплення дверних і віконних коробів.

Межвенцовый утеплитель поставляется в виде ленты, не требует дополнительной обработки, полностью готов для укладки в сруб, при необходимости может стелиться в несколько слоев. Благодаря оптимальной упругости, уложенный в сруб межвенцовый утеплитель ужимается под весом бревен и заполняет все дефекты. Работать с межвенцовым утеплителем легко и удобно.

×

Кошик