+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Види міжвінцевого утеплювача

Правильний вибір міжвінцевого утеплювача, що запобігає втраті тепла, є однією їх важливий завдань при будівництві дерев'яного будинку і інших споруд з дерева. Сьогодні будівельний ринок насичений широким асортиментом утеплювачів. В даній статті наведено короткий перелік основних видів щілинних утеплювачів, їх переваги та недоліки.

Перш за все, можна виділити натуральні і штучні утеплювачі. Головним недоліком штучних щілинних утеплювачів є конденсація вологи, що з часом може призвести до руйнування зрубу. Натуральний межвенцовий утеплювач здатний забезпечити як надійне утеплення, так і природну вентиляцію.

Серед натуральних утеплювачів традиційними вважаються лляне клоччя в тюках, вовняний повсть, а також мох. Природна засміченість, складність отримати рівний шар утеплювача, трудомісткість роботи, що виникає через необхідність проведення подвійної конопатки, спонукають все більшу кількість власників дерев'яних будинків застосовувати більш сучасний матеріал - стрічкові натуральні межвенцовие утеплювачі.

Міжвінцевий утеплювач проходить додаткове очищення, забезпечують рівномірне утеплення. Укладання такого утеплювача між швів зрубу - проста, не вимагає спеціальних знань і навичок, великих витрат часу. Ринок стрічкових щілинних утеплювачів представлений стрічкової клоччям (чесане волокно), що надає можливість вручну регулювати товщину і ширину шару, і щілинних утеплювачем. Детально про властивості, види та особливості застосування стрічкової клоччя можна ознайомитися в розділі сайту стрічкова пакля.

Міжвінцевий утеплювач (під яким найчастіше і мається на увазі межвенцовий ущільнювач) представлений на ринку в трьох видах:

  • - льняна повсть;
  • - джутова повсть;
  • – льон-джут.

Відповідно складу лляного повсті - 100% натуральний льон, джутового повсті - 80-100% джут і льону-джуту - 50% й 50% джут. Детально кожен вид міжвінцевого утеплювача розглянуто в тематичних статтях нижче.

Таким чином, можна зробити висновок, що для запобігання втрат тепла при будівництві дерев'яних будинків і бань необхідно використовувати тільки натуральний межвенцовий утеплювач, який здатний гармоніювати за експлуатаційними якостями з деревом, а від будівельної піни і різноманітних герметиків краще відмовитися.

×

Кошик