+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Льняная подложка для пола
Компанія УкрЛьон пропонує льняну (джутову) підкладку для підлогових покриттів, які укладаються "плаваючим" способом: ламінат, паркетна дошка, лінолеум, ковролін.

Навіщо потрібна підкладка для підлоги
Основне призначення підкладки під покриття для підлоги - це вирішення таких питань:

звукоізоляція, усунення поскрипування і дзвінких стукотів при ходьбі;
теплоізоляція;
вирівнювання і усунення дрібних нерівностей і шорсткості статі. Так, наприклад, невеликі вибоїни або виступи чинять негативний вплив на ламінат.
Льняна підкладка для підлоги: основні переваги
Натуральний склад. Головна відмінна риса льняної підкладки - екологічність. Для виробництва використовується льоноволокно (або джут), яке проходить подвійне очищення. Відсутні виділення парів шкідливих речовин.

Довговічність. Заявлений виробником гарантійний термін експлуатації підкладки для підлоги - 75 років. Протягом цього періоду матеріал зберігає всі свої експлуатаційні якості.

Антисептичні властивості. Сам по собі льон є антисептиком, а його волокна в складі підкладки перешкоджають поширенню бактерій і грибка під покриттям підлоги.

Гіпоалергенні властивості. Як відомо, вироби з льону рекомендується використовувати алергікам, оскільки волокна льону не викликають алергічних реакцій.

Відмінна звукоізоляція. Підкладка під підлогові покриття розроблена спеціально, щоб максимально ефективно заглушати звуки від стукоту каблуків.

Вентилюється подпаркетное простору. Завдяки природній вентіліруємость, що потрапила під покриття підлоги волога не затримується і не збирається в одному місці, а швидко випаровується.

×

Кошик