+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Який утеплювач для дому краще?


При виборі межвенцового утеплювача для дерев'яного будинку або лазні слід керуватися декількома порадами, щоб придбати якісний матеріал.

Якщо в структурі утеплювача помітні вкраплення ниток, обривків пряжі, щільність матеріалу не рівномірна, а волокна утеплювача короткі і при струшуванні висипаються - це свідчить про те, що межвенцовий утеплювач був виготовлений не з якісної сировини (волокон льону або джуту), а виготовлений шляхом вторинної переробки. Щільність такого матеріалу буде низькою, матеріал може передчасно руйнуватися. Ціна такого утеплювача може бути значно нижче, але і якістю матеріал також відрізнятися не буде.

Якісний межвенцовий утеплювач виготовляється з натуральних волокон рослин льону або джуту з високим ступенем очищення. При виробництві застосовується спеціальне обладнання і верстати. Структура матеріалу однорідна, щільність рівномірна, волокна скріплені між собою природним способом.

Чи відіграє роль при виборі межвенцового утеплювача сировину, з якого виготовлений матеріал: льон, джут або суміш волокон рослин? Який утеплювач краще: з льону або джуту? Однозначної відповіді на ці питання немає, але важливим параметром, на який слід звертати увагу при виборі межвенцового утеплювача, - є щільність матеріалу і її співвідношення з товщиною.

Краще застосовувати для щілинних швів утеплювач з щільність 700 г / м2. Слід пам'ятати, що дуже товстий утеплювач (вище 1 см), може мати низьку щільність і не зможе запобігти втратам тепла.

Колір міжвінцевого утеплювача залежить тільки від марки використовуваного сировини при виробництві. Сірого кольору буває межвенцовий утеплювач з льону, джутовий утеплювач має темно жовтий, темно коричневий колір.

Вибір якісного межвенцового утеплювача служить запорукою теплого дому та довгих рік служби.

×

Кошик