+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Міжвінцевий утеплювач для дерев'яного будинку


Переваги життя в будинку з дерева відомі давно. Дерево - найбільш екологічний матеріал, який не викликає алергії і не робить негативного впливу на організм людини. Властивості деревини дозволяють підтримувати в будинку кисневий баланс і оптимальну вологість. Оздоблення дерев'яних будинків має на увазі використання також натуральних матеріалів. Правильно зібраний зруб набагато тепліше будинку, побудованого з цегли або бетону. При будівництві будинку з дерева обов'язково потрібно межвенцовий утеплювач.

За старих часів щілини між вінцями конопатили сушеним мохом або прядив'яної (льняної) паклi. Цей процес займав тривалий час, так як спочатку мох потрібно було заготовити, висушити і тільки потім проконопатити їм усі щілини. Процес конопатки проводився періодично, оскільки мох мав властивість злежуватися і розштовхує птахами. Розвиток технологій усунуло необхідність конопатіть зруб будівельної клоччям або мохом, а відповідно скоротити витрати ресурсів, як фізичних, так і тимчасових.

Сьогодні досить на етапі будівництва будинку провести укладання стрічкового межвенцового утеплювача з льону, джуту або суміші льону та джуту, щоб забезпечити надійне утеплення стін і додаткову звукоізоляцію. Матеріал виготовляється без домішок відходів вторинної переробки.

Стрічковий межвенцовий утеплювач підходить для усунення утворилися зазорів між вінцями будівель будь-якої конструкції:

  • деревянного дома из оцилиндрованного бревна;
  • дерев'яного будинку з профільованого бруса;
  • дерев'яного будинку зі звичайного будівельного бруса;
  • рубаних будинків (рубані вручну сокирою);
  • дерев'яного будинку з бруса і колоди з внутрішнім поздовжнім пазом.

Міжвінцевий утеплювач для зрубу не вимагає спеціальних навичок у використанні, досить розкачати смугу утеплювача уздовж колоди або бруса і прикріпити до поверхні будівельним степлером. Готово. Можна укладати наступний вінець.

Міжвінцевий утеплювач для дерев'яного будинку легко підібрати за розміром бруса, так як виробники нарізають полотно утеплювача стрічками різної ширини. При подальшому свердлінні колоди для установки нагелів такий межвенцовий утеплювач для дерев'яного будинку не намотується на свердло. Після застосування даного матеріалу, жорсткої необхідності проводити обшивку стін зсередини не виникає.

Качественнний межвенцовий утеплювач для зрубу:

  • надійно захищає будинок від продування і втрати тепла, чому сприяє висока щільність і низька теплопровідність матеріалу;
  • не виділяє шкідливих для здоров'я людини речовин, не робить негативного впливу на мікроклімат в будинку;
  • термін служби міжвінцевого утеплювача прирівнюється до терміну служби самого зрубу, при цьому фізико-хімічні властивості матеріалу не змінюються з часом;
  • межвенцовий утеплювач має оптимальне співвідношення вологопоглинання - влагопередачі, паропроникності, що аналогічно самому дереву.

Застосування на етапі будівництва стрічкового межвенцового утеплювача не вимагає проведення наступної конопатки стін - важкої роботи, що має на увазі майстерність і витривалість.

×

Кошик