+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Міжвінцевий утеплювач для банi

Відпочити після важкого робочого дня, позбутися негативних емоцій і депресії, відмінно провести час з друзями - цілі, які переслідує дерев'яна лазня і сауна.

Також здавна відомо, що дерев'яні лазні - це ще й профілактика захворювань. Натуральна деревина, з який виконується будівництво лазень доповнює своїми цілющими властивостями лікувальний ефект. Сьогодні поширення набуває будівництво лазень і саун з оциліндрованих колод. Важливе питання при будівництві лазень або саун - вибір утеплювача для щілинних швів.

Особливий температурний режим всередині приміщення вимагає дуже ретельного утеплення стін. Стіни лазні повинні бути тепліше, ніж стіни звичайного будинку. Застосування природних матеріалів (наприклад, мох) має свої недоліки: при теплоізоляції пошкоджується міллю, сирої мох загнаівается і призводить до пошкоджень самої деревини, процес укладання матеріалу займає тривалий час, стіни виглядають не акуратними.

Використання штучних щілинних утеплювачів для стін, стелі лазні призводить до шкідливого впливу хімічних речовин, якими оброблений матеріал, на організм людини. У вологому середовищі з високою температурою хімічні засоби випаровуються. Тому сьогодні найкращим рішення даного питання є межвенцовий утеплювач для лазні з натуральних волокон льону або джуту.

Такий межвенцовий утеплювач для лазні проводитися і поставляється у вигляді стрічки, від чого і отримав свою назву стрічковий межвенцовий утеплювач, різної ширини і товщини. Лягаючи рівним шаром, він значно скорочує час виконання конопатки і утеплення лазні або сауни. Екологічно чистий матеріал, виготовляється з натуральних волокон льону або джуту. Не схильний до гниття і поразки міллю, відсутність пилу. З'єднання колод, із застосуванням межвенцового утеплювача для лазні з льону або джуту, виходять міцними і довговічними, а шви ідеально рівними. Доступна ціна такого межвенцового утеплювача для лазні з льону або джуту робить його все більш затребуваним на ринку утеплювачів. Для декорування стін можливо також застосування джутовій або лляної мотузки.

Лляної або джутовий міжвінцевий утеплювач для лазні, завдяки своїй щільності, не продувається, не накопичує вологу, не злежується. При цьому забезпечує хороший природний повітрообмін. Міжвінцевий утеплювач для лазні повинен бути тільки натуральним і забезпечувати сприятливий мікроклімат всередині. Це завдання легко виконує утеплювач з льону або джуту. Високі або низькі температури не впливають на матеріал і він не втрачає свої якісні властивості. Міжвінцевий утеплювач для лазні дозволяє також захистити приміщення від зовнішнього шуму.

Утеплення лазні проводиться ще на етапі складання зрубу, межвенцовий утеплювач укладається між колодами і закріплюється. З таким матеріалом легко і зручно працювати. Подальша конопатка лазень або саун при використанні стрічкових утеплювачів не потрібно.

×

Кошик