+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Міжвінцевий ущільнювач із джуту

2,00 грн.

Категорія:

Опис

Страница на русском языке – перейти

Міжвінцевий ущільнювач є надійним теплоізоляційним матеріалом для утеплення швів між колодами дерев’яних будинків та споруд. Виготовляється утеплювач із натурального волокна джуту та льону. Як правило, співвідношення волокон становить: до 90% джут, решта – льон.

Переваги та застосування ущільнювача

Джутовий міжвінцевий ущільнювач представляє собою нетканий матеріал, що виготовляється за технологією голкопробивання. При цьому волокна скріплюються завдяки їх переплутуються між собою спеціальними голками з щербинами. В результаті одержуємо щільне, однорідне по товщині полотно.

До об’єкту будівництва джутовий міжвінцевий утеплювач поставляється у формі нарізаних стрічок довжиною 25 м. Ширина смуг визначається індивідуально для кожного замовлення в залежності від розмірів колоди та може бути від 3 см до 1 м. Оптимально підібраний розмір стрічки дозволяє легко монтувати такий ущільнювач. Достатньо розкотити стрічку вздовж пазу бруса та закріпити звичайним будівельним стиплером. Завдяки високій щільності, міжвінцевий утеплювач із джуту не розвівається та не розсипається в процесі укладення та подальшої експлуатації.

Міжвінцевий ущільнювач із джуту є екологічним та завдяки своєму природньому походженню допомагає підтримувати здоровий мікроклімат в приміщеннях. При утепленні міжвінцевих швів бань та саун ця властивість є особливо важливою. Укладений стрічковий джутовий міжвінцевий утеплювач формує рівні шви, які не мають потреби у додатковому декоруванні.

×

Кошик