+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Міжвінцевий утеплювач (ущільнювач) із льону

2,00 грн.

Категорія:

Опис

Страница на русском языке – перейти

Основне призначення міжвінцевого утеплювача – ущільнення та усунення зазорів між вінцями колод дерев’яних будинків та споруд. Міжвінцевий утеплювач може використовуватися для будов різної конструкції: дерев’яних будинків із оциліндрованого, профільованого або клеєного бруса.

Переваги міжвінцевого утеплювача (ущільнювача)

Основною перевагою сучасного міжвінцевого утеплювача (ущільнювача) із льону є досконале поєднання переваг традиційних природніх утеплювачів (сушеного моху, паклі) та новітніх технологій і досвіду.

При виробництві льняного міжвінцевого ущільнювача використовуються лише натуральні волокна льону, що гарантує його екологічність. Зручна форма, в якій поставляється льняний міжвінцевий утеплювач, а саме стрічка довжиною 25 м, дозволяє швидко його монтувати за допомогою звичайного будівельного степлера, що в свою чергу прискорює сам процес будівництва. Стандартна довжина стрічки дозволяє легко розрахувати необхідну кількість матеріалу. Варто відзначити, що ширина такої стрічки визначається в залежності від особливостей будівельного матеріалу. Полотно нарізується індивідуально для кожного замовлення.

Оптимальне співвідношення товщини та щільності робить міжвінцевий утеплювач надійним теплозахисним матеріалом, що завдяки своїй природності «дихає», як і деревина. Матеріал допомагає підтримувати природний мікроклімат в приміщенні. Щільність матеріалу не дозволяє йому вивітрюватися та висипатися. За результатами проведених досліджень термін експлуатації сучасного міжвінцевого утеплювача прирівнюється до терміну експлуатації самих будівель.

Сьогодні стрічковий натуральний льняний міжвінцевий утеплювач є незамінним теплоізоляційним матеріалом на ринку дерев’яного домобудівництва.

Характеристики міжвінцевого утеплювача:

  • ширина: під замовлення
  • довжина стрічки: 25 м
  • товщина – 8-10 мм
  • щільність – 700 г/м2
  • склад: 100% волокна льону
×

Кошик