+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Дерев'яні будинки залишаються популярними вже впродовж багатьох років. Натуральність будівельного матеріалу, природна краси і оптимальний здоровий мікроклімат в приміщенні схиляють все більшу кількість жителів Богородчан зупиняти свій вибір на дерев'яному будинку.

На етапі будівництва будинку з дерева необхідно продумати і вирішити багато питань, але не варто забувати і про ущільнення щілинних швів. Природні нерівності брусів в місцях їх стику можуть утворювати щілини, що може стати відчутним в холодну пору року.

Наша компанія пропонує придбати стрічковий межвенцовий утеплювач для зрубів.

У чому особливість міжвінцевого утеплювача

Міжвінцевий утеплювач повністю натуральний продукт. У своєму складі він містить тільки волокна льону або джуту.

Матеріал повністю готовий до використання. Утеплювач має форму стрічки завдовжки 25 м. Ширина стрічки визначається індивідуально для кожного покупця. Якщо Ви не впевнені з правильним вибором ширини, то наші менеджери завжди готові допомогти з розрахунками.

Працювати з нашим утеплювачем легко. Стрічка утеплювача однорідна по всій своїй площі, як по щільності, так і товщині. Вітер і птиці не страшні утеплювача і при монтажі і в процесі експлуатації. Укладений на етапі спорудження зрубу, межвенцовий утеплювач ще довгі роки буде надійно перекривати всі щілини і нерівності.

Так само, як і деревини натуральний межвенцовий утеплювач сприяє збереженню оптимального мікроклімату в будинку.

Рівні шви після укладання утеплювача не будуть порушувати естетичність фасадів.

Щоб уточнити питання по оплаті і доставці міжвінцевого утеплювача в Богородчани, зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для Вас способом.

×

Кошик