+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Щоб дерев'яний будинок довго радував затишком і теплом необхідно приділити питання ущільнення щілинних стиків брусів. У Черкасах можна зустріти традиційний утеплювач - клоччя, різні сучасні синтетичні ущільнювачі. Але працювати з клоччям незручно, вона з часом вивітрюється і, як правило, потрібні повторні конопатки. Синтетичні ж утеплювачі порушують саму концепцію екологічності деревянног будинку.

Наша компанія пропонує до продажу натуральний стрічковий утеплювач. Він, як і клоччя, повністю екологічний, так як виготовляється з волокон рослин льону і джуту. У стрічковому утеплювачі збережені всі переваги клоччя, але усунуті її недоставки. Ущільнювач є нетканим полотном, однорідне по щільності. Стрічку полотна досить укласти між брусами зрубу, під вагою яких вона уживається і заповнює всі природні щілини і нерівності деревини. Щільність матеріалу гарантує його тривалий термін служби: так як вітер йому не страшний, птахами він також не розтягується.

Покладена клоччя вимагає естетичного декорування. Для того додатково можуть використовуватися джутові або лляні канати, які підкреслюють рівні стики колод і попереджають висипання клоччя. Для міжвінцевого стрічкового утеплювача такі дії не потрібні. Після укладання всі шви акуратні, а сіро-золотистий його колір добре поєднується з кольором дерева.

Щоб замовити доставку стрічкового утеплювача в Черкасах ви можете зв'язатися з нашими менеджерами. Полотно утеплювача нарізається стрічками і доставляється безпосередньо на будівельний майданчик. Ширина стрічки замовляється індивідуально, а довжина становить 25 м.

×

Кошик