+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

В Івано-Франківську дерев'яні зруби є найпопулярнішими в сфері домобудівництва. І на це сподівається не одна причина. Такий будинок - екологічний, має гарний вигляд і асоціюється з комфортним казковим теремком. Проектування і спорудження такого будинку можна замовити в одній з будівельних компаній Івано-Франківська та вже на підготовчому етапі необхідно вирішити питання з утеплення стиків брусів.

Використання традиційної клоччя, як правило, вимагає виконання повторних конопатних робіт. Причина в тому, що пакля з часом під впливом природних факторів висипається, розтягується птахами. Сучасний межвенцовий утеплювач у вигляді стрічок дозволяє уникнути такої необхідності.

Матеріал являє собою стрічку, однорідну по щільності і товщині. Укладений ще на етапі будівництва в пази брусів стрічковий ущільнювач надовго захистить шви від продування і стіни від протягів. Монтаж ущільнювача не вимагає спеціальних навичок: достатньо просто розкласти стрічку по всій довжині бруса в паз і закріпити, наприклад, будівельним степлером. Під вагою колод матеріал стискується і заповнює всі нерівності.

Наша компанія є виробником стрічкового межвенцового утеплювача. При виготовленні ми використовуємо натуральні волокна льону, що гарантує екологічність матеріалу.

Щоб замовити доставку межвенцового утеплювача в Івано-Франківськ, необхідно зв'язатися з нашими менеджерами. При оформленні замовлення вкажіть необхідну ширину стрічки, і ми наріжемо смуги ущільнювача за індивідуальними розмірами.

×

Кошик