+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Компанія пропонує до продажу стрічковий межвенцовий утеплювач з доставкою в Луцьк. Ми є безпосередніми виробниками, і пропонуємо нашим клієнтам вигідні оптові і роздрібні ціни.

Для виготовлення матеріалу ми використовуємо відібрані волокна льону і джуту, які на спеціальному обладнанні переплітаються між собою, утворюючи неткане полотна, - межвенцовий утеплювач. Матеріал залишається повністю екологічним, так як ніякі синтетичні складові ми не використовуємо.

Полотно щільне і відрізняється однорідністю товщини по всій своїй довжині. Так покладений в пази бруса утеплювач перекриє всі щілини і нерівності. Довгі роки він буде залишатися на укладеному місці, не висипаючись і не руйнуючись під природними негараздами.

Переваги волокон льону відомі давно в легкій промисловості, будівництві та навіть медицині. Відсутність на поверхні зарядів статичної електрики, висока міцність і стійкість до руйнування, гігроскопічність, здатність легко вбирати і віддавати вологу - властивості волокон льону, які і визначають якість стрічкового межвенцового утеплювача.

Ми нарізаємо виготовлене полотно на стрічки. Ширину такої стрічки ви завжди зможете замовити індивідуально, а наші консультанти допоможуть правильно її встановити в залежності від розмірів і видів дерев'яних брусів. Доставка в Луцьк на місце будівництва здійснюється за домовленістю.

×

Кошик