+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Утеплення стиків дерев'яного будинку - питання, яке дуже гостро проявляється взимку, але його рішення найкраще передбачити ще на етапі будівництва зрубу.

У Львові досить популярні дерев'яні котеджі і заміські будинки. Причин такої популярності досить: вони екологічні, теплі, мають естетичний зовнішній вигляд, в такому будинку легко проводити обробку. І щоб всі ці переваги не перекреслили продуваються стіни і протяги необхідно подбати про ущільнення междвенцових стиків брусів, ГДН можуть виникнути щілини через природні нерівностей будівельного матеріалу.

Наша компанія пропонує до продажу у Львові натуральний межвенцовий утеплювач у вигляді стрічок. Матеріал однорідний по товщині, виготовлений з волокон льону і джуту. Він щільний, тому при монтажі і в процесі експлуатації не висипається, на відміну від традиційної клоччя.

Високі теплоізоляційні характеристики дозволяють матеріалу сприяти збереженню тепла в будинку в холодну пору року і приємної прохолоди спекотним літом.

Ми виготовляє матеріал у вигляді полотна, але для кінцевого споживача полотно нарізається у вигляді стрічок. Ширина такої стрічки обмовляється індивідуально в залежності від ширини бруса. Довжина стрічки стандартна і складає 25 м.

Для додаткової консультації зв'яжіться з нашими менеджерами.

×

Кошик