+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Все більше жителів Полтави віддають перевагу заміській нерухомості. Але перед будівлею котеджу завжди виникає дуже багато питань, вирішення яких потрібно ще на етапі планування і споруди, оскільки від них залежить комфорт проживання в будинку. Серед них: який матеріал вибрати для будівництва, як правильно утеплити будинок. Дерево найбільш часто використовуваний матеріал для заміського домобудівництва, а стрічковий межвенцовий утеплювач - для ущільнення стиків брусів.

У чому причина популярності міжвінцевого утеплювача

Наша компанія є виробником і пропонує до продажу в Полтаві межвенцовий утеплювач за вигідною ціною і з доставкою, як оптом, так і роздрібно.

Стрічковий межвенцовий утеплювач - це однорідне по товщині і щільності неткане полотно, що містить в своєму складі волокна льону і джуту.

Відмінні теплоізоляційні характеристики дозволяють матеріалу надійно утеплити стики дерев'яних колод і заповнити всі щілини і нерівності між ними.

Стрічка утеплювача прокладається уздовж паза бруса і закріплюється. Зовнішні природні чинники не впливають на утеплювач: він не вивітрюється, не висипається, а довго зберігає свої теплоізоляційні властивості.

Для оформлення замовлення і доставки товару в Полтаву, необхідно уточнити необхідну ширину стрічки, і ми наріжемо смуги утеплювача виходячи із ваших побажань. Довжина стрічки стандартна і складає 25 метрів.

×

Кошик