+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Дерева - традиційний і улюблений будівельний матеріал наші предків. І сьогодні дерев'яний будинок залишається мрією і вибором багатьох рівнян. Адже це - престижно, оригінально, стильно і, напевно, найголовніше, - екологічно, комфортно, затишно і тепло.

А щоб зберегти всі ці переваги, важливо приділити увагу ущільнення щілинних швів (стиків брусів), щоб в зимові холоди навіть через найменші щілини не було протягів.

Сьогодні традиційна клоччя вже втрачає свою актуальність з кількох причин. Працювати з матеріалом незручно. Згодом незакріплені між собою волокна клоччя поступово висипаються або розтягуються птахами, що вимагає проведення повторної конопатки.

Наша компанія пропонує альтернативне рішення - сучасний стрічковий межвенцовий утеплювач. Також як і клоччя, він натуральний. У його склад входять волокна льону, які переплетені між собою на спеціальному виробничому обладнанні і утворюють однорідне неткане полотно.

Оптимальна щільність і товщина матеріалу формує його високі теплоізоляційні властивості, а гігроскопічні волокна льону - здатність підтримувати оптимальний вологий режим. Протягом довгих років матеріал не руйнується під впливом вітру, сонця, снігу, а як і раніше надійно ущільнює щілини між колодами.

Ми пропонуємо оптимальні ціни на матеріал і зручну доставку в Рівному. Зв'яжіться з нашими менеджерами і обговоріть деталі покупки прямо зараз.

×

Кошик