+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

З приходом зими комфорт і тепло в будинку набувають особливої цінності. Дерев'яний будинок завжди асоціювався з домашнім затишком, і щоб продування стін в місцях стиків колод не зіпсували це враження, необхідно заздалегідь подбати про їх утеплення.

Наша компанія пропонує до продажу для ущільнення швів зрубів як сучасний межвенцовий утеплювач, так і традиційну клоччя. Придбати матеріал можна з доставкою в Тернопіль і Тернопільську область.

Переваги клоччя відомі всім, стрічковий межвенцовий утеплювач також зберігає в собі всі ці якості, але не має недоліків клоччя. Цей матеріал являє собою щільне однорідне полотно, яке для кінцевого споживача нарізається смугами з шириною під замовлення в залежності від будівельних брусів. Довжина такої стрічки становить 25 метрів.

На відміну від клоччя при транспортуванні і монтажі матеріал не розсипається, а після укладання не вивітрюється з часом. Він упродовж багатьох років надійно ущільнює міжвенцові шви, не вимагаючи проведення повторних робіт з утеплення.

Також як і клоччя, стрічковий утеплювач - натуральний. До його складу входять тільки волокна льону і джуту. Екологічність утеплювача доповнює природність дерева.

Щоб сформувати рівні шви в місцях з'єднання брусів можна додатково використовувати канати з льону і джуту. Але, як правило, така потреба не виникає, так як шви після укладання стрічкового ущільнювача, виходять рівними, а колір добре поєднується з деревом.

Замовити доставку стрічкового утеплювача в Тернопіль можна, звернувшись до наших менеджерів за вказаними номерами телефону.

×

Кошик