+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Міжвінцевий утеплювач в Ужгороді - найкраща альтернатива клоччя для утеплення стиків брусів в дерев'яних будинках. Замовити доставку в Ужгород і область можна по телефону або відправити нам повідомлення.

Чому?

По-перше, межвенцовий утеплювач - однорідне полотно. На відміну від клоччя він не висипається з часом, а все так само надійно ущільнює стики брусів.

По-друге, полотно доставляється споживачеві у вигляді нарізаних стрічок завдовжки 25 м і шириною під замовлення. Таким чином, матеріал буде точно відповідати ширині колоди, перекриваючи всі щілини, і не зіпсує зовнішній вигляд стін.

По-третє, екологічність - головна перевага утеплювача. При його виготовленні ми використовуємо тільки волокна льону і джуту.

По-четверте, відмінні теплоізоляційні властивості матеріалу, дозволяють йому надійно зберігати в будинку тепло взимку і прохолоду спекотним літом.

Укладати межвенцовий утеплювач ефективно ще на етапі будівництва будинку. Працювати з ним легко. Стрічку потрібно розкласти в пази брусів і закріпити. Далі під вагою колод утеплювач заповнить всі щілини і природні нерівності деревини. Повторна конопатка зрубу, як правило, не потрібно. Термін служби ущільнювача необмежений і в більшості випадків прирівнюється до терміну служби самої споруди.

Сфера застосування межвенцового утеплювача не обмежується тільки ущільненням стиків колод в зрубах. Він може застосовуватися при установці дверних укосів і віконних рам.

×

Кошик