+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Будівництво дерев'яних будинків не втрачає своєї популярності вже протягом багатьох років. І сьогодні на вулицях Житомира можна зустріти багато власників дерев'яних зрубів.

Естетичний вигляд, природність матеріалу, оптимальний мікроклімат всередині - лише короткий перелік переваг проживання в такому будинку. І щоб позитивне враження в холодну пору року не було зіпсовано продуванием стін між стиками колод, необхідно подбати про їх утеплення.

Компанія пропонує придбати сучасний межвенцовий утеплювач.

У чому переваги матеріалу

Натуральне походження. Міжвінцевий утеплювач складається з натуральних волокон льону або джуту.

Надійне утеплення. Ми поставляємо матеріал нашим споживачам повністю в готовому для монтажу вигляді. Це - стрічки завдовжки 25 метрів і шириною під замовлення. Щільність і товщина матеріалу однакова по всіх площі стрічки. Укладання стрічки проводиться в пази брусів, яка під вагою будівельного матеріалу скорочується і заповнює всі нерівності і щілини.

Тривалий термін експлуатації. При укладанні міжвінцевого утеплювача ще на етапі будівництва зрубу, повторна конопатка, як правило, не потрібно. Згодом утеплювач не втрачає ВОІ експлуатаційні якості. Вітер, негода і птиці йому не страшні.

Естетичний вигляд. Рівні шви - ось результат покладеного утеплювача. Згодом матеріал не висипається.

Щоб замовити доставку межвенцового утеплювача в Житомир, відправте нам повідомлення або зв'яжіться з відділом продажів за вказаним номером телефону.

×

Кошик