+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Джутові канати та мотузки

4,00 грн.

Категорія:

Опис

Джутові канати і мотузки - це вироби різного діаметру, отримане методом закручення плетіння.

Одним з самих широко використовуваних матеріалів для виготовлення канатів, мотузок, шпагату є волокно джуту. Процес отримання джутового волокна включає кілька стадій:

  • рослини джуту зрізають,
  • збирають в зв'язки,
  • вимочують у воді,
  • далі відокремлюють волокно і сушать його на відкритому повітрі в перебігу декількох днів.

Готову сировину в подальшому піддається обробці на фабриках.

Джутові канати і мотузки виготовляються з натуральної сировини діаметром 1 мм до 60 мм, окружністю 3-200 мм., Вони екологічні і безпечні для людини, не накопичують заряди статичної електрики, стійкі до перепадів температури.

Не містять багаття, ворс.

Висока міцність виробу дозволяє використовувати джутові мотузки протягом тривалого періоду часу без втрати якісних властивостей матеріалу. Бактерицидні властивості також є перевагами джутових канатів. Склад джутових мотузок відрізняється високою кількістю лігніну (12,7%), який і відповідає за жорсткість волокон.

Сфера застосування джутових канатів і мотузок

Сфера застосування джутових канатів і мотузок, як самостійного вироби, найрізноманітніша: сільське господарство, будівництво, текстильна, взуттєва, хімічна промисловість, надання поштових послуг, морський і річковий транспорт.

Завдяки своїм естетичним властивостям, особливою популярністю джутові мотузки користуються серед дизайнерів і декораторів для обробки предметів інтер'єру (арок, сходів, поручнів), дерев'яних будинків, зокрема межвенцових швів. Канати надають особливого колориту інтер'єру будинку.

Різноманітні відтінки джутового волокна: золотисті, пісочні, кава з молоком - відмінно гармонують з деревом. Додаткова обробка межвенцових швів дерев'яного будинку джутовій мотузкою - не тільки надає класичний закінченого вигляду бревенчатому дому, але це ще і додатковий захист від втрати тепла, пилу і проникнення вологи. А у випадках, коли в якості межвенцового утеплювача для будинку застосовується пакля, мох, повсть, укладання канатів перешкоджає розтягуванню птахами перерахованого вище матеріалу. Джутовий канат утримується в стиках дерев'яного зрубу за допомогою спеціальних скоб, якими він кріпитися до колоди при укладанні, не розпускається, що не збурюється.

Важливо пам'ятати, що укладання джутового каната варто виконувати тільки через півроку після збору дерев'яного будинку або лазні.

×

Кошик