+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Льняні канати та мотузки

4,00 грн.

Льняні канати і шнури різного діаметру: від 1 мм до 60 і більше.

Категорія:

Опис

Льняні канати і шнури - гнучкі вироби, які плетуться з довгого і очесанних льняного волокна, мають яскраво виражену текстуру, високу міцність, яка зберігається при наявності вологи. Найчастіше зустрічається лляної канат натурального сірого кольору.

Льняні мотузки мають високі бактерицидні властивості, на їх поверхні не виникають заряди статичної електрики, вони гігроскопічні, відрізняються малою розтяжністю, стійкістю до впливів ультрафіолетових випромінювань. Випускається і поставляється виріб різного діаметру в бухтах.

Це найбільш традиційні канати, які відрізняються своєю невисокою вартістю.

Також як і льняний канат знайшов своє застосування в промисловості (машинобудуванні, авіаційній), при виробництві спортивного обладнання, для підйому вантажів і в сфері декору: оздоблення меблів, арок, стін дерев'яного будинку, оформлення дзеркал, стекол, сувенірної продукції та іншого приладдя.

Льняні мотузки органічно поєднуються з будь-якими натуральними матеріалами. З їх допомогою можна легко обробити межвенцовие шви дерев'яного будинку або споруди (після укладання утеплювача в межвенцовие шви), наприклад, після конопатки, відмінно підходить також для обробки швів всередині приміщень. Для кріплення лляного каната досить прибити його, використовуючи невеликі цвяхи, будівельний степлер.

Якщо в декорі льняні мотузки стали застосовуватися недавно, то в будівництві, промисловості, транспорті вони успішно використовуються вже багато років.

×

Кошик