+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Пакля будівельна

30,00 грн.

Категорія: Позначка:

Опис

Сторiнка українською мовою – перейти

Пакля будівельна являє собою грубе, коротке, сплутана волокно, відхід від первинної обробки льону та інших луб'яних культур. Таке волокно непридатне для прядіння і сильно забруднене кострой.

Пакля будівельна традиційний матеріал, що добре зарекомендував себе в будівництві. Пакля здавна застосовується для утеплення дерев'яних будинків, як теплоізоляційний матеріал. Незважаючи на розвиток і створення сучасних щілинних утеплювачів, пакля продовжує користуватися попитом і широко застосовуватися в будівництві при утепленні дерев'яних і панельних будинків, зокрема для ущільнення відстаней між вінцями дерев'яних зрубів, ущільнення дерев'яних і віконних блоків, заповнення пустот, кондиціонерних каналів.

Пакля будівельна - хороший варіант для конопатки дерев'яного будинку. Завдяки якісним конопатних робіт будинку з дерева краще зберігають тепло і звукоізоляцію. У випадках, якщо будинок побудований з оциліндрованих колод або профільованого бруса, краще використовувати стрічковий межвенцовий утеплювач, оскільки він ущільнює рівномірно.

Будівельна пакля є волокна луб'яних культур, відповідно, з волокон льону виготовляється лляне клоччя. Як правило, будівельна клоччя виробляється з льоноволокно №2 - №4. Номер відповідає довжині волокон. Такі волокна не підходять для прядіння. Натуральні волокна прочісують на кардочесальной машині, і додатково очищаються від багаття, яка являє собою деревину стебла льону. Якість матеріалу залежить від довжини волокон і ступеня їх очищення.

Перевагами будівельної паклi перед монтажною піною є перш за все те, що вона не склеює прилеглі поверхні, а відповідно перешкоджає можливим усадки будівлі в подальшому.

Матеріал володіє всіма перевагами льону:

  • перешкоджає виникненню грибків;
  • відрізняється бактерицидними властивостями;
  • пакля дуже міцна;
  • на волокнах з льону не виникають заряди статичної електрики;
  • будівельна пакля не містить небезпечних і шкідливих для здоров'я людини компонентів на відміну від мінеральних утеплювачів.

При зберіганні міль не вражає паклю, матеріал не вивітрюється, не кришиться.

×

Кошик