+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Витрязка з льону

15,00 грн.

Категорія:

Опис

Льон - рослина, волокна якого мають дивовижні властивості. Насіння льону, його волокна і дахів та міжповерхових перекриттів знайшли своє застосування в текстильній промисловості, виготовленні будівельних матеріалів, медицині, сільському господарстві.

Основні переваги волокон льону:

  • гігроскопічність, що дозволяє легко вбирати вологу і також легко висихати
  • міцність, стійкість до руйнування
  • бактерицидні властивості
  • на поверхні волокон не утворюються заряди статичної електрики

Процесс обработки льняных стеблей позволяет получить различные по качеству волокна: длинное и короткое, а также отходы трепания, которые не соответствуют стандартам, – вытряска. Из волокон изготавливается пряжа, которая в дальнейшем используется, соответственно: из длинного волокна – в текстильной промышленности для одежды и текстиля, из короткого – для веревок, шпагата. Основная сфера применения вытряски – строительство, в частности, как теплоизоляционный материал. Чаще всего вытряска применяется как материал для конопатки стен деревянного дома, бани или сауны.

Щоб в майбутньому попередити вивітрювання, висипання і розтягування птахами лляної витряски з щілинних стиків колод, використовують канат або мотузку, якими обробляють межвенцовий шов. Таким чином, не порушуючи декоративний зовнішній вигляд дерев'яного будинку можна легко усунути всі нерівності і зазори в місцях з'єднання колод.

×

Кошик