+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Пакля льняна

30,00 грн.

Категорія:

Опис

Пакля льняна застосовується для закладення і утеплення межвенцових швів дерев'яних будинків і споруд (лазень, саун). Ефективним є застосування лляної клоччя при виконанні конопатних робіт зрубу і при ущільненні віконних і дверних коробів. Іноді використовується пакля і в сфері цегельного, панельного домобудування для заповнення пустот.

З давніх часів відома льняна пакля як ефективних теплоізоляційних матеріал, що володіє рядом переваг.

Матеріал добре вбирає вологу і так само добре її віддає.

Пакля льняна дуже міцна і стійка до впливу негативних зовнішніх факторів, в тому числі і світла. Виявляє стійкість до перепадів температурних режимів.

Пакля складається тільки з натуральних коротких волокон льону і не містить шкідливих для здоров'я компонентів. Завдяки екологічності і натуральності клоччя лляна може використовуватися в місцях з підвищеною температурою і вологістю, наприклад, при утепленні лазні або сауни. При цьому її склад гарантує відсутність будь-яких токсичних виділень.

Волокна льону мають бактерицидні властивості і перешкоджають ураженню грибком і мікроорганізмами.

Волокна льняної паклi дозволяють стінам "дихати".

Тривалий термін служби також є відмінною рисою лляної паклi.

Пакля льняна - доступний за ціною, традиційний якісний теплоізоляційний матеріал. Купити льняну паклю Ви завжди можете, зателефонувавши нам по телефону або оформивши заявку по електронній пошті.

×

Кошик