+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Костра льна

3,00 грн.

Категорія:

Опис

Результатом обробки луб'яних культур, зокрема льону, є довгі і короткі льоноволокна, а сам процес супроводжується утворенням багаття - відходів деревної частини стебел льону.

Костра льону є деревні частинки довжиною 1-10 мм і товщиною 0,3-1,5 мм.

Будучи відходом первинної обробки, костра при цьому знайшла широке застосування і як окремий готовий продукт, і як сировину для подальшого виробництва виробів.

Де використовується костра льону?

  • Утеплення підлоги і горищних приміщень. Слід зазначити, що як утеплювач багаття має низку позитивних якостей: натуральність матеріалу, низька теплопровідність.
  • Костра служить сировиною для виготовлення пресованих плит (костропліти), які широко використовуються в будівництві як тепло- і звукоізоляційний матеріал, і меблевої промисловості. Показники міцності і жорсткості таких плит практично відповідають показникам аналогічних виробів з деревини хвойних порід, а за властивостями усушки і викривлення - перевершують.
  • Пелети із багаття - джерело палива, що не втрачає свою актуальність серед сегментів паливного ринку.
  • Подрібнена до 2 мм багаття застосовується як складова при виробництві картону.
  • Костра використовується як утеплювач в сільськогосподарських теплицях, зберігаючи вологу і тепло в них.

Компанія виробник щілинних утеплювачів з натуральних волокон льону пропонує до реалізації лляну багаття за доступною ціною. З питань доставки, оплати або експлуатаційними властивостями продукції можна звертатися до фахівців нашої компанії

×

Кошик