+38(067)174-38-98 | +38(095)616-41-29

Будівельна пакля для конопатки

30,00 грн.

Категорія:

Опис

Описание на русском языке – перейти

Для утеплення дерев’яного будинку здавна широко використовувалися природні натуральні матеріали, такі як: бавовняний утеплювач, костра лляна і конопляна пенька. Будівельна пакля та інші матеріали не втратили своєї актуальностi сьогодні та як і раніше використовуються для утеплення. Пакля будівельна – це натуральний матеріал екологічно чистий, легко ущільнюється і забезпечує хороший повітрообмін в будинку.

Будівельна пакля (конопатка) – представляє собою коротке, сплутане волокно, що одержується в результаті первинної переробки луб’яних культур – льону.

Льон – найдревніший текстиль. Льоноволокно в Україні зараз єдина натуральна рослинна сировина як для текстильної промисловості, так і для виробництва утеплювачів.

Пакля пресується в кіпи вагою 60 кг. Пакля будівельна зручна в експлуатації, легко укладається рівним шаром. Легко можна підрахувати необхідну кількість при покупці. Пакля будівельна застосовується як міжвінцевий утеплювач в будівництві.

Пакля будівельна (лляна) здавна використовувалася для утеплення дерев’яних будинків. Практика показує, що навіть створення сучасних щілинних утеплювачів остаточно не відміняє потребу в звичайній будівельній паклі.

Властивості паклі будівельної льняної:

  • пакля льняна матеріал гігроскопічний, добре вбирає краплинну вологу і одночасно швидко її віддає, висихає;
  • на льняних волокнах паклі не утворюється зарядів статичної електрики;
  • ступінь полімеризації целюлози льону дуже високий, тому пакля дуже міцна, і стійка до руйнування на світлу;
  • волокна льону, з яких складається пакля, володіють бактерицидними властивостями;
  • на відміну від мінеральних утеплювачів, пакля не містить небезпечних для здоров’я людини компонентів;
  • пакля будівельна льняна перешкоджає появі грибка, не вражається міллю і шкідливими мікроорганізмами.

Купити паклю будівельну Ціна пакля будівельної у нас найнижча. Якість заводу виробника. Купити паклю будівельну ви можете у нас на складі в м. Києві.

×

Кошик